Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olurum ?

Sitemize tarayıcı üzerinden girdikten sonra sağ üst köşede bulunan üye ol butonundan üye olabilirsiniz.

Nasıl İlan Verebilirim?

İş veren olarak kayıt olduğunuzda sağ üst köşede bulunan yeşil renkli ilan ver butonuna tıklayabilir yada yine sağ üst köşede bulunan hesap adınıza tıklayarak profil sayfanıza gidebilirsiniz,orada da ilan ver menüsünü göreceksiniz.İlan ver sekmesine girdikten sonra sizden istenen bilgileri doldurun ve ilanınızı önizleyin.Her şey yolunda iste sağ alt köşede bulunan yayınla butonuna tıklayarak ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

İlana Nasıl Başvurabilirim?

İş ilanları sayfasına girdikten sonra yeşil renkli İlana Başvur butonuna tıklayarak ilana başvurabilirsiniz.Eğer iş ilanında telefon numarası eklenmiş ise direk telefon numarasıyla iş verene ulaşabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz.

İlanıma Başvuran Adayla Nasıl İletişime Geçerim?

Sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayarak profilinize gidiniz.Başvurular sekmesine giriniz.Bu sekmede ilanlarınıza başvuran adayları görüntüleyebilirsiniz.Durum çubuğu üzerine tıklayarak adayı görüntüleyebilir ve cevap verebilirsiniz.

İlanımı Nasıl Öne Çıkarabilirim?

İlanınızı öne çıkarmak için bize info@isilanlari.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlan Vermek Ücretli Midir?

İş veren profili oluşturmuş kullanıcımız ilk 10 ilanını ücretsiz bir şekilde sistemimize yükleyebilmektedir.Daha fazlası için bir ilan paketi satın almanız gerekebilir.

Sitede Bir Sorun Tespit Ettim Ne Yapmalıyım?

Sağ alt köşede bulunan sorun bildir butonundan bize sorununuzu yazabilirsiniz.Ya da menümüzde bulunan Bize Ulaşın sekmesinden bize yazabilirsiniz.